+380-50-99-555-19
Ми постійно в пошуку розробників рішень, які можуть розширити можливості клієнтів у розвʼязанні технологічних завдань. Саме тому ми підписали нового вендора, поява якого означає для нас відкриття цілого нового напрямку – дистрибʼюція мережевого обладнання.


Extreme Networks – саме так називається вендор, який добре зарекомендував себе на ринку мережевих рішень та отримав масу схвальних відгуків як від клієнтів, так і від аналітиків. Тому ми не могли пройти повз і відмовитись від партнерства з такою компанією. В результаті, тепер ми є офіційним дистрибʼютором рішень Extreme Networks.

Extreme Networks — це компанія-розробник мережевого обладнання, яка є одним з лідерів ринку згідно з оцінками незалежних експертів. Портфоліо вендора охоплює: 

  • Обладнання для побудови Wi-Fi-мереж Extreme Wireless;  
  • Маршрутизатори Extreme Routing;  
  • Комутатори Extreme Switching; 
  • Локальні та хмарні додатки для централізованого управління мережею.  

Повний перелік рішень вендора знайдете за посиланням. 

Мережеві рішення використовуються буквально усіма компаніями, але при цьому вони не позбавлені проблем, з якими традиційно стикаються ІТ-спеціалісти. Extreme Networks усуває ці недоліки, дозволяючи створювати мережі з безкомпромісною продуктивністю та відмовостійкістю. На додачу, інфраструктури на базі рішень вендора легкі в розгортанні та прості в управлінні, до того ж вони добре інтегровані з продуктами інших популярних виробників. 

Як результат, з Extreme Networks клієнти отримують можливість створення продуктивної мережевої інфраструктури будь-яких масштабів та для будь-яких завдань. 

Всі ці переваги оцінили аналітики з Gartner, що дозволило визнавати Extreme Networks вибором клієнтів Gartner Peer Insights для дротової та бездротової локальної мережі протягом пʼяти років підряд: з 2018 до 2022 включно. Протягом того ж періоду Extreme Networks є лідером Gartner Magic Quadrant в секторі Enterprise Wired and Wireless LAN Infrastructure. 

Слідкуйте за нашими соцмережами та розсилками, адже вже скоро будуть зʼявлятися активності, які допоможуть вам ближче познайомитись з вендором та його продуктами. 

Замовити консультацію

Отримайте безоплатну професійну консультацію по виробникам, продуктам і сервісам

string(0) ""