+380-50-99-555-19


Сфера діяльності:
 Мобільний оператор
Основні завдання: Вдосконалення цифрових сервісів і користувацького досвіду
Виробник: Dynatrace

Компанія «Київстар», найбільший український мобільний оператор, завжди була націлена на надання якісних цифрових сервісів для своїх клієнтів. З урахуванням постійно зростаючих запитів користувачів потрібно розуміти, що саме їм потрібно для якісного доступу до сучасних технологій для роботи, розваг та освіти. 

Для цього компанія звернулася до APM-рішень, які показують вплив окремих факторів на досвід користувача і об’єднують всі показники між собою. Чому Київстар вибрав саме рішення Dynatrace і які це дало результати, ви можете дізнатися з нашого відео. 

Керівник електронних платформ Валерія Янковська та експерт з контролю ІТ сервісів Ігор Козенко розкажуть про те, як Київстар покращив свої цифрові сервіси, оптимізував свої системи, дізнавшись про своїх клієнтів набагато більше та в рази покращивши користувальницький досвід. 

Компанія Dynatrace – лідер серед нового покоління платформ управління продуктивністю додатків. Dynatrace оптимізує та відстежує роботу тисяч додатків у більш ніж 4 000 великих та малих замовників по всьому світу. 

Якщо у вас є питання щодо інших рішень Dynatrace, пишіть нам на dynatrace@bakotech.com 

Another news

Забезпечення стабільності онлайн-сервісів OTP Bank Ukraine за допомогою рішень Dynatrace

Dynatrace для TBC Bank: поліпшення досвіду користувача в цифровому каналі

13-й рік поспіль Dynatrace стає лідером Gartner Magic Quadrant у категорії APM & Observability