+380-50-99-555-19
Bit Discovery є лідерами ринку в галузі управління зовнішніми поверхнями атак (EASM). Злиття рішень Cyber Exposure від Tenable та EASM от Bit Discovery відкриє для клієнтів нові можливості дослідження поверхні атаки. Таким чином, клієнти зможуть знаходити як внутрішні, так і зовнішні загрози, забезпечивши 360° оглядом на поверхню атаки та захистивши себе навіть від раніше невідомих загроз. 

Через тотальну необхідність підтримувати з’єднання своїх бізнес-критичних додатків з інтернетом, виникає необхідність відслідковувати мінливий ландшафт загроз, до чого більшість компаній просто не готові. Тому бізнес постійно перебуває під загрозою, яку не може навіть виявити, не кажучи вже про відбиття. 

Рішення EASM від Bit Discovery постійно відстежує інтернет-з’єднання, виявляючи та ідентифікуючи всі зовнішні активи. Так всі зовнішні загрози будуть як на долоні, що дозволить правильно від них захиститися. 

Детальніше читайте у статті на сайті Tenable: https://www.tenable.com/press-releases/tenable-completes-acquisition-of-bit-discovery 

Order a consultation

Get free professional advice on manufacturers, products and services