+380-50-99-555-19


Сфера діяльності:
 Комерційний банк
Основні завдання: Удосконалення користувацького досвіду
Виробник: Dynatrace
Використані продукти та рішення: Технологія PurePath 

ЗАМОВНИК 


TBC Bank
— один із провідних банків Грузії з головним офісом у Тбілісі, який надає послуги з 1992 року. За час своєї діяльності отримував нагороду «Кращий банк Грузії» (2011), а його інтернет-банкінг був визнаний одним із найкращих у Центральній та Східній Європі. 

ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ 


Основне завдання — поліпшення досвіду користувача в цифровому каналі. З кожним роком вимогливість клієнта до якості послуг зростає все більше. Саме тому будь-які похибки у сервісі, затримки в роботі онлайн-банкінгу чи будь-якого іншого сервісу загрожує втратою клієнта чи його лояльності.
 

РІШЕННЯ 


Dynatrace є лідером у сфері моніторингу продуктивності додатків. Цей факт і здатність вирішити моніторити досвід користувача на всіх етапах взаємодії з додатком за допомогою AI зумовили впровадження Dynatrace у TBC Bank.
 

РЕЗУЛЬТАТ 


Фахівці TBC Bank відзначають технологію PurePath. Завдяки її впровадженню ІТ-фахівці отримують детальну інформацію про кожну транзакцію, запобігають проблемам або швидко їх діагностують. Це стало фактором зростання та покращення сервісу онлайн-банкінгу TBC Bank: у компанії стабільно збільшується кількість користувачів у цифровому каналі, які відзначають зручність та швидкість сервісу.
 

Технологія PurePath робить діагностику активності користувача на всіх рівнях, створюючи звіти з повним аналізом кліків та транзакцій без усереднених значень та приблизних показників. Лише суха статистика. Технологія впроваджується без змін в оригінальному програмному коді. 

КОМЕНТАРІ 


Важа Беріашвілі
– заступник директора з роздрібного продажу: 

«TBC Bank є лідером грузинського ринку банківських послуг, яким користується півмільйона клієнтів на місяць. Багато наших клієнтів використовує послуги банку через інтернет, тому стабільна робота нашого інтернет-банкінгу є для нас критичною. Ми досягли цієї мети за допомогою ефективної роботи, результатом чого стала спеціальна нагорода за інтернет-банкінг». 

Гіві Дочвірі – керівник департаменту IT-підтримки: 

«Dynatrace допомагає здійснювати моніторинг роботи наших додатків від інтерфейсу користувача до баз даних. Це дає нам можливість не лише активно покращувати роботу наших сервісів, а й виявляти проблеми як на стороні клієнта, так і в нашій інфраструктурі. Моніторинг складної ІТ-інфраструктури, такий як у TBC Bank – це виклик, з яким Dynatrace зміг впоратися повністю. А детальна та систематизована інформація про проблеми зробила взаємодію з нашими підрядниками прозорою. Технологія PurePath дає нам детальну інформацію про кожну транзакцію і в результаті ми можемо запобігти проблемам або швидко їх діагностувати». 

Якщо вас зацікавили продукти Dynatrace або у вас виникли питання щодо рішень вендора, будь ласка, пишіть нам на dynatrace@bakotech.com 

Another news

Київстар покращив клієнтський досвід за допомогою Dynatrace

Забезпечення стабільності онлайн-сервісів OTP Bank Ukraine за допомогою рішень Dynatrace

13-й рік поспіль Dynatrace стає лідером Gartner Magic Quadrant у категорії APM & Observability