+380-50-99-555-19

INDEX.PHP: SentinelOne: надійний захист даних, схвалений ДССЗЗІ України

 

Рішення SentinelOne отримують експертний висновок про відповідність вимогам технічного захисту інформації ДССЗЗІ України

Київ, Україна – 10 липня 2024 – SentinelOne, лідер у галузі рішень для захисту кінцевих точок, оголошує про отримання сертифіката відповідності вимогам нормативних документів, що регламентують вимоги до засобів технічного захисту інформації, які встановлено законодавством України.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ) підтверджує, що платформи Control Protection та Complete Protection, керовані консоллю Singularity на базі агента SentinelOne, пройшли ретельне тестування та отримали експертний висновок.

Це робить SentinelOne ідеальним вибором для державних органів, фінансових установ та інших компаній в Україні, для яких наявність сертифіката від ДССЗЗІ є вирішальним фактором у виборі рішення для кібербезпеки.

«Те, що SentinelOne отримали сертифікат ДССЗЗІ – привід для нашої гордості, – зазначив Іван Нестеренко, Business Unit Leader в BAKOTECH. – Це підтвердження того, що SentinelOne є надійним партнером для українських організацій, які прагнуть захистити свої найважливіші дані. І ми раді, що можемо запропонувати нашим замовникам найкращі рішення для закриття цієї потреби».

Дізнатися більше про те, як SentinelOne може допомогти вам захистити ваші дані, ви можете на сайті: https://sentinelone.bakotech.com/