+380-50-99-555-19

INDEX.PHP: BAKOTECH стає дистриб’ютором рішень CyberArk

Міжнародний True Value Added дистрибʼютор — компанія BAKOTECH та компанія-розробник рішень кібербезпеки CyberArk оголосили про початок партнерства. Тепер BAKOTECH буде офіційним дистрибʼютором рішень вендора в Україні, Молдові, Азербайджані, Грузії, Казахстані, Узбекистані, Туркменістані, Таджикистані, Киргизії, Латвії, Литві та Естонії. 


CyberArk — це розробник рішень, які спрямовані на управління привілейованим доступом, створення системи інформаційної безпеки облікових записів, ідентифікацію бізнес-користувачів та безпечний доступ до хмарних середовищ. 

CyberArk є визнаним лідером ринку та має багато клієнтів і партнерів в регіоні. Рішення вендора відмічені не лише позитивним клієнтським досвідом, а й незалежними аналітичними компаніями: компанія знаходиться у секторі лідерів згідно Gartner Magic Quadrant for PAM & Access Management. 

Зокрема, для нових та поточних клієнтів BAKOTECH будуть доступні рішення CyberArk за такими напрямами: 

Про компанію BAKOTECH 

BAKOTECH — міжнародна компанія, яка займає лідируючі позиції у сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції та постачає рішення провідних світових IT-виробників. Позиціонуючи себе як True Value-Added IT-дистриб’ютор, BAKOTECH надає професійну до- та пост-продажну, маркетингову, технічну підтримку для партнерів та кінцевих замовників.