+380-50-99-555-19


Сфера діяльності:
 Комерційний банк з іноземним капіталом
Основні завдання: Забезпечити стабільність роботи системи видачі роздрібних кредитів, підвищити доступність онлайн-сервісів банку
Виробник: Dynatrace
Використані продукти та рішення: AppMon, DC RUM 

ЗАМОВНИК 


OTP Bank Ukraine — один із найбільших банків, визнаний лідер фінансового сектору України. На вітчизняному ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. З 2006 року є частиною OTP Bank Plc., лідера угорського банківського сектора, представленого ще у 9 країнах. OTP Bank Ukraine входить до ТОП-5 найбільших банків за розміром активів, а також до десятки найнадійніших банків країни.
 

ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ 


У зв’язку з підвищенням рівня вимогливості клієнтів до якості роботи електронних каналів обслуговування, а також для покращення ефективності всіх систем, що беруть участь у видачі споживчих кредитів, керівництво банку запланувало впровадження рішення для моніторингу продуктивності додатків. Найважливішою вимогою замовника була наявність сильної локальної команди інженерів.
 

РІШЕННЯ 


Для підвищення доступності системи в першу чергу потрібно було збільшити її видимість та зрозуміти, як вона працює та взаємодіє з іншими додатками. За допомогою глибокого кастомного налаштування зв’язки з двох рішень Dynatrace (
AppMon і DC RUM), до якої залучалися інженери групи компаній BAKOTECH та вендора, було досягнуто повної видимості всього циклу проходження кожної окремо взятої заявки — з моменту її оформлення до моменту видачі кредиту. 

Все це стало можливим завдяки впровадженню цілого ряду підходів та технологій у галузі моніторингу бізнес-критичних додатків: 

  • моніторинг банківської системи iFOBS 
  • розмежований моніторинг DMZ та Private Zone 
  • повний моніторинг операцій у Siebel CRM 

РЕЗУЛЬТАТ 


Головним та найочікуванішим результатом проекту стало підвищення доступності флагманських онлайн-продуктів банку OTP Smart та OTP Online, а також повна видимість всього ланцюжка роботи систем банку при оформленні споживчих кредитів. Тепер усі бізнес-критичні програми працюють без збоїв, а якщо вони виникають, то ІТ-фахівці банку бачать проблему на початковій стадії і мають можливість відреагувати досить швидко, щоб це не позначилося на клієнтах.
 

Спеціально для бізнес-підрозділу OTP Bank були розроблені дашборди з бізнес-KPI, які дозволяють відслідковувати ефективність роботи сервісів та, відповідно, контролювати їх. Завдяки цим KPI відповідальні співробітники банку можуть отримувати інформацію, зокрема, і про ефективність окремо взятих маркетингових акцій. 

КОМЕНТАРІ 


«Практично всі банківські продукти та послуги залежать від ІТ-технологій, і з кожним роком ця залежність посилюється. Сьогодні клієнти банку стали більш вимогливими до електронних каналів обслуговування, їм дуже важливі швидкість та безперебійність, простота у закладі операцій. Після впровадження рішень Dynatrace стабільність наших систем зросла, ми підвищили доступність наших флагманських продуктів OTP Smart та OTP Online. Зокрема, кількість користувачів системи OTP Smart вже перевищила 100 тисяч осіб, і ми вважаємо, що це, в тому числі, завдяки впровадженню рішень Dynatrace», — каже Лілія Лазепко, член правління OTP Bank, яка очолює напрямки операційної діяльності та ІТ.
 

«Головним результатом цього проекту стало те, що банк отримав рекордний продаж, і в цьому є заслуга ІТ-підрозділу, який зміг забезпечити безперебійність роботи системи. А наявність в ІТ-інфраструктурі рішень Dynatrace дозволяє з упевненістю говорити про якість сервісу для наших клієнтів», — зазначає Віталій Коржанюк, директор департаменту ІТ-інфраструктури та експлуатації. 

Якщо вас зацікавили продукти Dynatrace або у вас виникли питання щодо рішень вендора, будь ласка, пишіть нам на dynatrace@bakotech.com 

Інші новини

Observability в Литві: як Dynatrace допомагає Державній податковій службі гарантувати високу продуктивність

Чому Dynatrace є лідером? GigaOm 2024 Radar щодо Cloud Observability

Київстар покращив клієнтський досвід за допомогою Dynatrace

Dynatrace для TBC Bank: поліпшення досвіду користувача в цифровому каналі