+380-50-99-555-19
Компанія Netscout розпочинає співпрацю з українським IT-дистриб’ютором BAKOTECH. Угода поширюється на Україну, Азербайджан, Грузію, Вірменію та Молдову. Завдання BAKOTECH полягатиме в покращенні впізнаваності бренду у зазначених регіонах, генерації попиту на продукти вендора та створення можливостей для його задоволення.  


Netscout Systems
— це американський виробник рішень для управління продуктивністю мереж та додатків, а також захисту від DDoS-атак та розслідування інцидентів. Netscout Systems є однією з провідних компаній у цій сфері завдяки глибокому вивченню проблематики та способів її вирішення, результатом чого стали інноваційні технології з аналізу та зіставлення потоків даних та трафіку (nGenius) та комплексного аналізу пакетів (Sniffer).  

Клієнтам будуть доступні рішення вендора з моніторингу мереж та додатків, виявлення загроз на рівні мережі (Network Detection and Response, NDR), захисту від DDoS, а також рішення для мобільних операторів для захисту та моніторингу телеком-інфраструктури.  

«Співпраця з Netscout Systems значно покращить нашу ціннісну пропозицію клієнтам. Технологічні рішення вендора розширять наші можливості щодо вирішення проблем, пов’язаних з організацією та управлінням інфраструктурою додатків. Синергія рішень вендора з наявними в портфелі BAKOTECH дасть йому впевненість в осмисленому і грамотному просуванні його продукту», — коментує Євген Бадах, СЕО BAKOTECH. 

Про компанію BAKOTECH  

BAKOTECH — міжнародна компанія, яка займає лідируючі позиції у сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції та постачає рішення провідних світових IT-виробників. Позиціонуючи себе як True Value-Added IT-дистриб’ютор, BAKOTECH надає професійну до- та пост-продажну, маркетингову, технічну підтримку для партнерів та кінцевих замовників. 

У разі виникнення питань щодо рішень Netscout пишіть нам на: netscout@bakotech.com. Дізнайтесь більше про рішення Netscout на сайті: https://netscout.bakotech.com 

Про компанію Netscout Systems  

NETSCOUT SYSTEMS, INC. захищає підключений світ від кібератак та збоїв продуктивності шляхом розширеного виявлення та реагування, а також всеосяжної видимості мережі. Завдяки новаторській масштабній глибокій перевірці пакетів, компанія ефективно співпрацює з найбільшими у світі підприємствами, постачальниками послуг та організаціями державного сектору. 

Інші новини

Anti-DDoS: які існують методи захисту та чому комплексний підхід вигідно виділяється на тлі інших

Замовити консультацію

Отримайте безоплатну професійну консультацію по виробникам, продуктам і сервісам

string(0) ""